Система Orphus

Де б відпочити?

Хоч на вулиці стало прохолодніше, проте актуальність відпочинку на пляжах міста Підгородного аж ніяк не зменшилася. У міській спільноті соціальної мережі учасники обговорюють стан та якість цих зон для релаксу.

Читачка газети Інна радить відвідувати пляжі, які по-народному називають «тупік 243» (де відсутній пісок) та «у садка». На останньому немає мулу, лише пісок, що для малечі дуже необхідно, бо неприємно і некорисно, коли маленькі ніжки по коліна чорні від бруду. Для дорослих покладена плита, якою зручно пересуватися до води. Інна наголошує, що саме цей пляж є комфортним для дитини. Проте пише, що без зонта не обійтися, бо тіні майже немає.

Автор: хочу наголосити про безпеку на воді. Батьки! Пильнуйте своїх дітей, які перебувають у/чи біля річки. Нещодавно у Магдалинівському районі в селі Шевченківка відбулося відкриття пляжа. Безкоштовні водні атракціони та дешевий алкоголь настільки привабили людей, що через власну недбалість сімейна пара залишила дитину 6-7 років на річці. Близько семи хвилин дівчинка перебувала під водою, поки не врятував її юнак. На жаль, через кисневе голодування за кілька днів дитина померла. Будьте обережні!
Кирилюк Анастасія

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели