Система Orphus
чернобыль зона

Чорнобиль: катастрофа світового масштабу

чернобыль зона

Фото з відкритих джерел

26 квітня 1986 р. сталася не виправна помилка людства-аварія на Чорнобильській АЕС. До переліку населених пунктів, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок чорнобильської катастрофи включено 76 населених пунктів зони відчуження, що розташовані на території Київської(Чорнобильський та Поліський р-ни) та Житомирської(Народницький та Овруцький р-ни) областей, в тому числі м.Чорнобиль, Прип’ять та залізнична станція Яків.

Найстрашніший факт, що людей евакуювали не в той же день, а 27 квітня і це дуже вплинуло на їх здоров’я та й на те чи виживуть взагалі від такої радіації. Також змін зазнала і природа, що від величезної кількості радіації почала мутувати та страшенно дивувати.

DSCN8692

На сьогодення ДСП «Чорнобильська АЕС» перебуває на етапі припинення експлуатації, на якому здійснюється звільнення блоків від ядерного палива та демонтаж реакторних установок, звільнення блоків від накопичених радіоактивних відходів та побудова саркофагу.
І досі зі сльозами на очах, кожного року в Україні 26 квітня вшановують пам’ять жертв Чорнобильської АЕС.

 

 

Тому і у м.Підгородному відбувся захід присвячений аварії під назвою DSCN8684«Попіл Чорнобиля в наших серцях«. На заході були присутні:члени районної організації Чорнобильців, міський голова Дудка Петро Федорович. Офіційну частину вшанування проводила Чередниченко Вікторія Іванівна — депутат міської ради.

Під час заходу була хвилина мовчання, в честь невинних жертв страшної трагедії, що завжди залишиться осадом у серці кожного.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *