Система Orphus

Чим пишається Підгородне?

ПодгородноеПідгородне — це центр якісної продукції, садоводства та аграрію. У кожного мешканця цього міста є свій особистий город та садочок, за яким він доглядає. З давна вважають, що який город, той такий господарь, тому кожен мешканець міста намагається зробити свій сад та огород найкращими.Що ж вони роблять?

ПодгородноеЩоб земля на їх володіннях вродила найкращі плоди та найбільшу їх кількість, люди удобрюють землю багатьма засобами: перегнієм, органічними речовинами, мінералами та ін. Найбільший їхній ворог — бур’яни. Люди з давніх часів ведуть з ними запеклу війну, але у сучасному світі було вигадано безліч хімічних препаратів для їх знищення, але у м.Підгородному, переважно, люди обходяться без хімії, бо вирощують овощі та фрукти на совість.

Навесні, щоб садок виглядав охайно господарі підрізають зайві гілочки, білять стовбура дерев вапном та не тільки для краси, а й це зменшує ураження дерев шкідниками.

Кожну пору жителі міста працюють, неначе бджоли, бо розуміють, що це потрібно їм для того, аби їхні сім’ї їли все натуральне, а також, щоб продавати якісні продукти та не труїти інших.

Якщо пройтися по місту та подивитися городи і сади, що вирощують люди, то можна зрозуміти оригінальність, свою особисту манеру у кожного з них та відношення до вирощування майбутніх продуктів харчування. Докладаючи багато сил восени, жителі отримують добрі та щедрі дари природи.

Кожен, хто приїде у м.Підгородне зможе побачити неперевершену роботу жителів над своїми садами та городами, що надехне на створення щось подібного у себе.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели