Система Orphus

Чи знаєте ви, як надати першу невідкладну допомогу?

IMG_2009 Чи знаєте ви, як надати першу невідкладну допомогу?Сьогодні, 21 серпня, о 12 годині дня в Підгородненській лікарні, яка знаходиться на вул. Шосейній, 90 — відбувся збір усіх бажаючих отримати знання першої медичної долікарняної допомоги та дізнатись більше з приводу медицини, — у наш час ці навики потрібно знати кожній людині, але звісно краще, аби вони все ж не стали нам вIMG_2014 Чи знаєте ви, як надати першу невідкладну допомогу? пригоді.

На курси прийшло багато людей: всі активісти — учасники групи «Твоє Підгородне» та працівники міської влади м.Підгородного.

В лікарні активістів вже чекала завідуюча амбулаторїєю, Віра Вікторівна. Вона підготувала цікаву презинтацію з приводу усіх можливих небезпечних ситуацій,які можуть статися з людиною будь-де.

IMG_2017 Чи знаєте ви, як надати першу невідкладну допомогу?Взагалі, дуже приємно було сидіти за круглим столом та отримувати важливу інформацію від Віри Вікторівни.Але ,коли дїйшло діло до практики,чесно кажучи,дуже складно було використати всі отримані знання та ще й донести вірний алгоритм дій. Ну все-таки, активісти впоралися. Будемо сподіватися, що з кожним уроком вони будуть набувати більше впевненості в собі, — та незабаром стануть справжніми героями.

Наступна зустріч запланована на вівторок, на 12-у годину.

Тому,чекаємо усіх бажаючих.До наступної зустрічі.

 невідкладна допомога

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели