Система Orphus

Чи залишиться у річці Кільчень хоч якась риба?

15 серпня від містян Підгородного була отримана новина щодо чергового отруєння річки Кільчень: на поверхні води була виявлена велика кількість мертвої риби.

Відомо, що у 2015 році відбувалися схожі події. Береги двох річок Самари і Кільчені, майже одночасно вкрилися мертвою річковою рибою. Місцеві кажуть, — це мор. І припускають: все через шкідливі викиди.

Зранку місцеві жителі вийшли до води, і жахнулися, тому що весь берег був покритий мертвою рибою. Жителі Підгородного в паніці: на Кільчені такого ніколи не бачили. Люди зверталися до різних служб. Всі як один — обіцяли розібратися.

Схожа ситуація і на річці Самарі. Тут весь берег засипаний мертвими мальками. Менше великої риби. Місцевий житель Анатолій, як побачив це, відразу подзвонив до Самарського райвиконкому, і в екологічну міліцію, і в санепідемстанцію. Отримали ті ж відповіді, що і жителі Підгородного.

Тоді попередні висновки експертів були невтішні: це скидання відпрацьованої невідфільтрованної води.

Нагадуємо, 23 липня, редакції сайту «Pidgorodne.in.ua» мешканец Підгородного повідомив про те, що по вул. Миру, під мостом, ним виявлений масовий мор риби та помутніння води р. Кільчень. Він стверджує, що забруднення річки усе збільшується.

Новини від партнерів

  1. Влад

    Всё из-за военных, они выбрасывают свои отходы в Кильчень под железнодорожным мостом ассенизаторской машиной!!!
    Сегодня проезжал под мостом и почувствовал ужасную вонь и посмотрев в сторону речки я увидел как ассенизаторская машина скидывает фекалии в воду, а рядом стояло два мужика в военной форме! Выгребных ям на военной базе нет, вот они и скидывают в реку, из-за чего вся рыба задыхается. Да и вообще с момента селения вояк возле горы, птиц стало меньше, аистов второй год не видно, речка зацвела , да и людям из-за баханья днём и ночью не спокойно. Все люди жалуются на вояк по ул. Низовая, дети пугаются, гора вся чёрная!
    Дачники сволочи ещё те .. свалку из мусора сделали под мостом , собак и кошек вывозят летом в деревню, а зимой собаки начинают голодать и нападать на людей и кошек.
    На горе три года назад неизвестное животное оторвало голову корове и высосала всю кровь (голову не нашли), это не слухи, спросите у любого на горе ( там деревенька есть маленькая ), а в прошлом положило 20 кур, которые были закрыты в сарае на замок!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *