Система Orphus

Чи вільний ти? або Всесвітній день громадської дії

Всесвітній день громадської діїВсесвітній день громадської діїУчора, 16 травня, вперше Україна долучилася до Всесвітнього дня громадської дії, який відбувся одночасно більше, ніж у 55 країнах світу. Також знагоди цього дня у м. Дніпропетровську було проведено акцію та концерт.

Ініціатором є Всесвітній альянс за громадську участь CIVICUS,в Україні ж акцію реалізовував Ресурсний центр Гурт за фінансової підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва.

Акція, яка була проведена у центрі міста на Європейській площі з 11.00 до 16.00, охопила 10 областних центрів України: Дніпропетровськ, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Одеса, Полтава, Черкаси, Суми. Активісти та волонтери запитували людей, чи вільні вони говорити, організовуватися та діяти в Україні.

З 15.00 до 16.00 відбувся концерт української та європейської музики. Місце проведення — Арт-Толока; організатори концерту — громадська організація «Центр творчого розвитку»Аміо».

Акція пройшла на славу, ми можемо пишатися тим, що більшість жителів міста відповіли, що вони вільні та готові організовуватися та діяти. Творчі таланти «Аміо» не залиши нікого байдужими і подарували своїм співом гарний настрій та посмішку.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели