Система Orphus
Подгороднее

Чи потрібен спорт у Підгородному? Частина 2

Подгороднее

Фотограф: Елена Биндич

Нещодавно сайт podgorodnoe.in.ua почав дослідження на тему : «Чи потрібен спорт у місті Підгородному?» Виявилось, що спорт у Підгородному — життєвонеобхідний. І сьогодні ми пропонуємо вам освідомитися із деякимм результатами. Ми впевнені, що обізнаність у цій темі допоможе вам згуртуватись, дорогі жителі, і зробити перший крок до досягнення мети у спорті. Тож,читайте та аналізуйте.

18 лютого у місті Підгородному відбувся районний семінар вчителів фізичної культури. На заході педагогів вразила фізична підготовка наших школярів. Вони були дуже захоплені такими високими досягненнями. У семінарі прийняли участь багато спортсменів. Серед них була і СК «Дзюдо-Днепр», а також їхній вчитель Олександр Остроух. Марченко Олександра, учениця 4 класу Підгородненського НВК №1 , виступила із весняним номером художньої гімнастики. Вчителі відмітили її надзвичайну гнучкість, а також силу та вогонь любові у очах до спорту.

19 лютого у СШ №2 м. Підгородного відбувся районний етап змагань зі стрітболу серед дівчат. І, уявіть собі, не відсутність м’ячів, ні якісного баскетбольного поля, ні професіональних тренерів не завадило команді НВК №1 м. Підгородного зайняти 1 місце. Тепер вони готуються до обласних змагань.

А ще, можна пишатися підгородненськими боксерами. У них немає ні обладнання,ні місця для тренувань,ні тренера. Вони тренуються в гаражі!

Отже, робимо висновки! Ми повинні активізуватися. Бо спорт — це здоров’я та сила. Лише якщо помітять наших талановитих спортсменів, то допоможуть розвиватися спорту у Підгородному. А ви займаєтесь спортом?

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *