Система Orphus

Чи готова молодь до надзвичайних ситуацій?

Фото з відкритих джерел Чи готова молодь до надзвичайних ситуацій?

Фото з відкритих джерел

10 вересня, в Підгородненській СЗШ№3 — відбулась лекція присвячена питанням надзвичайних ситуацій,а також способам їх вирішення.

Мабуть,  всі люди нашої країни не в захваті від того,що ми нині переживаємо. А саме:жорстокість навколо нас,агресія та насамперед -війна. Тому,учні шкіл готуються до всього можливого,що може статися в наш час.

Головним у цій бесіді виявився чоловік,котрий за своє життя пройшов довгий термін служби,зазнав та побачив всі прикрості життя,допомагав людям у таких непростих ситуаціях — це Жовтяк Валерій Вікторович.На даний момент, він проживає та працює в м. Дніпропетровську. Зараз займається благодійним ділом. Має посаду керівника Фізично-Реабілітаціоного Центру.і старшого інструктора бойових мистецтв.(1987-1989рр-служив у прикордонних військах на китайській границі)

На уроці розглядались всі можливі ситуації,які можуть статися в наш неспокійний час та як при цьому себе вести:які речі зазвичай потрібні бути з тобою,що має лежати в аптечці,як правильно скласти рюкзак,куди тікати та як врятуватись у воєнний час.

Сидячи на лекції учні не тільки слухали чоловіка,а й проявили інтерес та активно вели з ним діалог .

Звісно,діти були зацікавлені цією зустріччю ,за словами деяких учнів –навіть багато чого не знали.Але в такій ситуації,вже знають як діяти і, мабуть, використають усі свої уміння ,які вони отримали протягом цього уроку.

Ну, а насамперед ,хочемо сказати,що дані зустрічі дуже корисні для учнівської молоді  і Підгородненська школа №3 буде завжди з радістю приймати шановних гостей!

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *