Система Orphus
Надбавки для социальных работников 2015

Чи будуть надбавки соціальним працівникам від міської влади?

Народний депутат України Борис Філатов під час зустрічі з працівниками територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів Індустріального району Дніпропетровська заявив про те, що міська влада повинна знайти можливість виплачувати надбавки з місцевого бюджету соціальним працівникам. Про це повідомили в прес-службі нардепа.

«Я розумію, що проблем в таких центрах, як ваш, досить багато. Але основна — це копійчана зарплата, яку ви отримуєте за свою нелегку працю. Вважаю, що необхідно вишукати можливість і доплачувати соціальним працівникам гроші з міського бюджету. Це цілком реально. Більше того, ми прописали цю тезу в програмі нашої політичної партії «Українське об’єднання патріотів», — пояснив Борис Філатов.

У центрі працюють 70 осіб і обслуговують вони на сьогодні 1 467 тис. підопічних. При цьому, заробітні плати співробітників не перевищують 1,2 тис. грн. Робота важка, відповідальна, а на таку мізерну зарплату прожити неможливо. Звідси дефіцит співробітників, адже молодь не бажає працювати в таких умовах.

Система нарахування муніципальних надбавок не тільки соціальним працівникам, але й іншим «бюджетникам» — вчителям, медикам — успішно була реалізована в свій час у Києві, Одесі та інших містах України. Приміром, столиці працівники бюджетної сфери щомісяця отримували від 20 до 50% окладу у вигляді доплат і надбавок. Це була суттєва допомога для людей. Тому, Борис Філатов впевнений, що у Дніпропетровську необхідно впровадити подібну систему. За його словами, для цього у міста є всі необхідні ресурси і можливості. Потрібно тільки бажання. Правда, у нинішньої влади цього бажання немає.

Торкнувся Борис Філатов і тему матеріального забезпечення територіальних центрів Дніпропетровська. «Зараз, коли виникає необхідність щось відремонтувати або придбати для центру, все це виконується в якомусь хаотичному порядку. Потрібна логістика. Тоді ніяких проблем виникати не буде, і центр буде забезпечений усім необхідним для роботи», — пояснив політик.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели