Система Orphus
244 маршрут

Чи буде покарано водія-нелюда?

244 маршрут

Фото з відкритих джерел

28 січня у м. Підгородному водій маршруту 244 з автомобільними номерами АЕ1715АА порушив права пасажира і визначені Конституцією України права людини.

Ми продовжуємо слідкувати, як розгортаються події навколо цієї ситуації, адже живемо у правовій державі і не можемо дозволити порушнику вийти сухим із води. То чи буде покарано водія-нелюда?

Мабуть, вам буде цікаво дізнатися, як діяла потерпіла сторона?

Перший крок: звернулась у диспетчерську 244 маршруту з усною скаргою на водія. Так, це правильний крок і, якщо ваші права, як споживача порушили — негайно починайте діяти.

Звісно, представник АТП пообіцяв розібратись у цій ситуації. Що ми бачимо на усну заяву відреагували тільки словами та обіцянками і жодних дій.

Наступний крок: написання письмової заяви. Обов’язково вкажіть у ній свої данні: ПІБ, адреса, контактний телефон. У повному обсязі викладіть те, що сталось. Потерпіла наголошує, не забудьте зробити ксерокопії. Одну з копій цієї заяви і заяву до Департаменту транспорту у районі чи області напишіть і віднесіть без жодних вагань. Вимагайте покарання вашого кривдника. Копії усіх документів повинні бути у вас на руках.

Ви в праві вимагати також про сповіщення про прийняті заходи щодо водія. Потерпіла сторона вчинила саме так. Триває розслідування, у ході якого водій буде покараний. Третім кроком повинне стати звернення до служби захисту прав споживача.

Не варто мовчати! Досить терпіти! Ваше життя і життя ваших дітей залежить від ваших дій!

Якщо ви, любі читачі, зіткнулися з порушенням своїх прав та хочете покарати виних, звертайтеся до нашої редакції.

Також читайте, за кермом 244 маршуту опинився нелюд

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *