Система Orphus

Черговий етап збереження козацької пісенної спадщини в Підгородному

Черговий етап збереження козацької пісенної спадщини в ПідгородномуВчора, о 18:00, в Підгородненському музеї ім. О. Коваля фолькльорно-етнографічний  колектив «Криниця» зустрічав представників робочої групи, яка працює над розробкою заходів охорони козацьких пісень Дніпропетровщини.

Вчорашній приїзд науковців був пов’язаний з написанням «заяви про охорону територіальної спадщини» і  підготовки до подання необхідних для цього документів.

На кінець зустрічі, «Криниця» та директор музею – Чередніченко Вікторія Іванівна пригостили гостей смачним чаюванням. Тож, впевнено можем сказати, що зустріч пройшла не даремно!

Нагадаємо, що згідно з ініціативою обласної ради, в області реалізовується проект «Козацькі пісні Дніпропетровщини» — його головною метою є організація процесу передачі козацьких пісень від старшого покоління молодшому; підняття значимості та популяризхації козацьких багатоголосих пісень серед громади населеного пункту, насамперед молоді. Не менш важливим є те, що з 9 учасників, семеро з них у віці від 73 до 81 років і це безпосередньо є шансом на збереження козацьких пісень для підгороднян.

І як вже було відомо,31 липня, у місті Підгородне відбувся черговий етап фольклорної експедиції, який і зараз триває на Дніпропетровщині.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели