Система Orphus

Через зміну руху транспорту-люди перекрили рух

З 9:00 жителі житлового масиву Каменський (колишній Фрунзенський) перекрили проїжджу частину на Донецькому шосе. Причиною пікету стали зміни в одному з маршрутів міста.

Дж.:https://dp.informator.ua

Автобус № 125 скоротив маршрут прямування. 

З 26 лютого маршрут № 125, який курсував від житлового масиву Каменський до центру міста, змінив свою кінцеву зупинку. Тепер даний автобус доїжджає лише до площі Старомостової.

Наталія Ярема, мешканка міста, звернулася до мера з таким повідомленням: «Старий 125-й маршрут ходив до центру, і на роботу можна було дістатися за 25-30 хвилин. Тепер ми приходимо на зупинку і чекаємо автобус, який йде тільки до площі Старомостової. Потім йдемо пішки на проспект Яворницького для пересадки на іншу маршрутку або трамвай. Або інший варіант: йдемо на 23-й маршрут, або маршрут 124А, який йде через весь проспект Слобожанський. І поки по зупинкам водій підбере всіх пасажирів, то пройде хвилин 50 в кращому випадку, а з урахуванням, що він йде через Новий міст, то 60-80 хвилин! Борис Альбертович, жителі Фрунзенського не просять у вас грошей, а просять лише одного: повернути маршрути, як було раніше, а автобус № 125 з Лівобережного перемістити на Фрунзенський».

Дж.:https://dp.informator.ua

Електронна петиція з приводу повернення звичного маршруту набрала 1200 голосів з 900 необхідних. Однак на неї міська влада все ще не відреагувала.

1 березня о 9:00 Наталія Ярема зібрала і організувала людей і співробітників ЗМІ для того, щоб перекрити рух на Донецькому шосе. Десятки людей, незважаючи на холод і  ранок, прийшли відстоювати свої права. Організація «Громадський контроль» вимагає звільнення голови транспортного департаменту. 

26 лютого ми повідомляли про те, що міська влада скасували маршрут, який курсує в селище Слобожанське.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *