Система Orphus

Часткова мобілізація

мобилизация Часткова мобілізація21 липня, цього року Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про часткову мобілізацію», який на наступний день був затверджений Верховною Радою України.

Дана часткова мобілізація оголошена в зв’язку з поширенням проявів тероризму з боку Російської Федерації , що призводить до загибелі мирного населення та військовослужбовців у східних регіонах, а також через можливу загрозу нападу та реальною небезпекою щодо незалежності України.

Головною метою є доукомплектування Збройних Сил, Нацгвардії, СБУ, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту, інших військових формувань військовозобов’язаними та резервістами відповідно до мобілізаційних планів.

Мобілізація триватиме протягом 45 днів на території всіх 24 областей та міста Київ. Категорії громадян, які мають право на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації, визначені ст. 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Зокрема це: чоловіки, на утриманні яких перебувають п’ять і більше дітей віком до 16 років; зайняті постійним доглядом за особами, що його потребують, у разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд.

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели