Система Orphus
Реформа ГАИ

Бувай, «ДАЇ»

Реформа ГАИ

Фото з відкритих джерел

Нарешті наша держава дочекалась нових реформ! Згідно зі слів замміністра внутрішніх справ України Еки Згуладзе, з лютого цього року почнеться створення патрульної служби, яка завершиться до літку. З того часу ДАЇ припинять своє існування та більшість працівників радянського зразка буде звільнено.

Набір нових спеціалістів вже почався. Це буде важкий вибір кандидатів, які будуть здавати тести різних рівнів складності, а заробітна платня буде складати від 6 000 грн.

Почнуться ці реформи зі столиці нашої держави, а далі будуть розповсюджені і в інших областях.

Яким же буде цей патруль?

За успішним аналогом Грузії, новий проект буде максимально технічно оснащено. Тобто патрульний буде тим же державним працівником, який виписує штрафи за правопорушення, але цей процес буде максимально авторизовано. Чеки та протоколи будуть оформлені лише в електронному вигляді, будуть запущені відеофіксації , відеорадари, а документи печататимуться автоматично.

Також Згуладзе додала, що працівники патруля не будуть стояти на дорогах. Їх функцією буде патрулювання вулиць  — тобто постійно бути в русі. Цей метод вже не перший рік користується успіхом в Грузії.

В плани входить не тільки зміна ДАЇ, але й зміна самої поліції. Згідно з європейський зразком , буде створено поліцейський департамент, який буде максимально оснащено за останнім словом техніки, що полегшить працю співробітників поліції. Але найголовніше це те,що буде виключно можливість цих працівників порушувати закон.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *