Система Orphus
забор для сада

Будуємо паркан для садової ділянки

забор для сада

фото з відкритих джерел

Після придбання садової ділянки найперший питання, яке вам доведеться вирішити — це який вибрати паркан для захисту від зайвих очей, непрошених гостей, а так само для вирішення питань безпеки вашого саду.

Раніше паркани були досить примітивні, але в наш час їх асортимент достатньо великий і залежить від ваших потреб — тому паркани стали не тільки краще, красивіше, але і так само багатофункціональними. Крім звичайних хвірток-дверцят у них з’явилися зручні заїзди для автомобілів, оснащені різними автоматичними системами.

Раніше найпоширенішим матеріалом є дерево, металева сітка та профнастил, які можна комбінувати з іншими матеріалами, такими як природний камінь.

Найпростіші огорожі — це огорожі з металевої сітки-рабиці. Зазвичай такі огорожі встановлюються на садових ділянках, обмежуючи доступ на ділянку. До мінусів такого огородження відносять спочатку повну видимість того, що розташовується за нею. Тому зазвичай за сіткою розміщують чагарники, в’юнкі рослини, щоб хоча б якось приховати ділянку від чужих очей. Головний плюс — це довгий термін служби і відносно низька вартість. Сітка-рабиця — це сталевий дріт, яку необхідно покривати антикорозійною фарбою. В даний час ще випускають сітку-рабицю з цинковим покриттям, яка не потребує фарбування. Діаметр дроту буває різний, як і ширина осередків та ширина рулонів.

Інший вид огородження садових ділянок — паркан з профнастилу, який представляє собою покрівельний матеріал, зроблений з оцинкованих сталевих листів різноманітної товщини. Найбільш часто такі паркани покриті антикорозійним полімерним покриттям, за рахунок чого такий паркан не вимагає якогось особливого догляду, і прослужить вам довгі роки. Кріпиться такий паркан на дерев’яні лаги чи металеві труби, розташовані по всьому периметру садової ділянки..

Ну і, звичайно ж, найвідоміші огородження садових ділянок — дерев’яні паркани, екологічні, довговічні, гармонійно вписуються в навколишню обстановку. Дерев’яні паркани міцні, але вимагають особливого догляду, бо схильні руйнівним факторам природи, таким як перепади температури, вологість, тому такі паркани неодмінно потрібно обробляти спеціальними просоченнями або лаками.

Що ж стосується дорогих огорож ділянок до них відносять ковані огорожі. Художня ковка таких огорож хороша тим, що забезпечує єдиний стиль інтер’єру та екстер’єру. Ковані огорожі покриваються спеціальним антикорозійним покриттям, що забезпечує довгий термін служби без втрати властивостей. Головним мінусом кованих виробів є відносно висока вартість, адже кування — це складний і трудомісткий процес. Друга особливість кованих речей — суттєву вагу. Тому фундамент під них повинен бути ґрунтовним.

Будь паркан, який би ви не вибрали повинен спочатку захищати ваш садовий ділянка, декоративні функції ж є другорядними, тому необхідно, щоб паркан був стійкий і міцний — потрібен відповідний фундамент і опорні стовпи (цегляні, кам’яні або бетонні).

 

Поможет изготовить фундамент для ваших строений ООО НПФ «БАЗИС»

Строительство фундаментов

Строительство фундаментов

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *