Система Orphus

Борг за газ Дніпропетровської області

Загальний борг за газ населення Дніпропетровської області на 1 липня цього року становив 1,64 млрд. грн. — це в 2,3 рази, або майже на мільярд гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Зростання заборгованості пов’язане із збільшенням споживання газу, бо була більш холодна зима. Ще одною причиною неплатежів є чимало споживачів-субсідіантів, що використовували палива більше, ніж покриває розмір надаваної субсидії (в тому числі через зменшення соціальних норм при розрахунку пільг та субсидій), при цьому вони не оплачували обов’язковий платіж.

Дж.: https://www.google.com.ua

З початку 2017 року «Дніпропетровськгаз збут» письмово повідомив про відключення за борги понад 90 тис. своїх клієнтів. Крім того, компанія, при цьому,  передала на розгляд до судів заяви про стягнення заборгованості на загальну суму понад 3 млн. Грн.
На даний яас, уже понад 4,5 тис. клієнтам за несплату припинили газопостачання шляхом механічного від’єднання від системи газопостачання, а підключення проводиться тільки після 100% оплати боргів за газ, а також компенсації збитків, пов’язаних з припиненням та поновленням газопостачання, що в середньому коштує від 500 грн.

 

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *