Система Orphus

Богослужіння на честь героїв АТО в Підгородному

IMG_0127 Богослужіння на честь героїв АТО в ПідгородномуУчора,21 листопада, о 17:00 у храмі Іоана Богуслова міста Підгородного — відбувся урочистий молебен на честь хоробрих солдатів,що трагічно загинули в зоні АТО.

Усі небайдужі жителі міста виказали свою повагу і вдячність захисникам нашої Вітчизни, які не вагаючись, поклали своє життя заради миру. У церкві панувала атмосфера глибокого суму і туги за нашими хлопцями, адже усі їх добре знали, — це були чиїсь сини, батьки, кохані, друзі. Проте водночас відчувалася справжня гордість за мужніх воїнів, справжніх патріотів, гідних синів українського народу. Маємо надію, що їхні загублені життя не будуть марними.

Після молитви виступила солістка Залу ОргаIMG_0175 Богослужіння на честь героїв АТО в Підгородномунної і Камерної музики Тетяна Улькіна з трьома чудовими українськими народними піснями. Її прекрасний голос та самобутня манера виконання змогли доторкнутись до найпотаємніших куточків душі кожного слухача, пробудивши справжній вир емоцій і почуттів.

Далі була поминальна вечеря, де у дружній та невимушеній атмосфері люди спілкувалися один з одним, ділилися своїми думками та переживаннями, сміялись і плакали разом. Це був особливий вечір, вечір єднання і братерства, вечір дружби і взаємопомочі, спілкування і самопізнання. Завдяки таким зустрічам, ми усвідомлюємо: поки ми разом, ми нездоланні!

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели