Система Orphus

Блокування Іловайська і зачистка Ясинуватої

Фото з відкритих джерел Блокування Іловайська і зачистка Ясинуватої

Фото з відкритих джерел

Ситуація на Донбасі залишається напруженою. Тривають бойові дії десантників у взаємодії зі штурмовими загонами піхотинців з утримування Новосвітлівки і Хрящуватого. Завершується зачистка населеного пункту Ясинувата, блокування та ізоляція Іловайська, а також проводяться заходи з ізоляції кризових районів.

Разом з тим, зазначають в прес-центрі АТО, по підрозділах українських силовиків, за ніч було скоєно десять обстрілів з ​​мінометів і РЗСО Град, в тому числі з боку РФ.

Також в прес-центрі повідомили, що підрозділи сил АТО продовжують бої за утримання висоти Саур-Могила. Проводяться рейдові дії щодо встановлення контролю над населеним пунктом Благодатне.

У свою чергу, в штабі сепаратистів повідомляють, що вночі, 19 серпня, в районі Ясинуватої і Зугреса йшли активні бої. Донецьке РДГ повідомляє про взяття в полон групи диверсантів української армії в районі Макіївки — с. Свердлове. Підкріплення прийшло сьогодні, 19 серпня, від української армії — 4 БТРи і 1 БМД під Іловайськ. БТРи пішли до Донецька.

Нагадаємо, 17 серпня президент України Петро Порошенко повідомив, що українські військові взяли під контроль місто Ясинувата в Донецькій області. Глава держави також наголосив, що контроль над містом має стратегічне значення.

Проте вчора, 18 серпня, ближче до вечора стало відомо, що бої в місті Ясинуватій під Донецьком відновилися. В місті було встановлено український прапор, але під час зачистки міста були виявлені великі бандугрупування, з якими зараз в місті ведуться бойові дії.

Водночас в штабі «міністерства оборони ДНР» повідомляли, що сепаратисти перейшли в контратаку і «повністю вибили» з Ясинуватої українських військових.

Корреспондент.net

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели