Система Orphus
Благотворительный забег в Днепропетровске

Благодійний забіг на честь Дня міста

Організатор забігу «Run for Life», голова Правління БО «Благодійний фонд «КОЛО» Олена Кривенко розповіла, що у Дніпропетровську до Дня міста, 12 вересня відбудеться благодійний забіг. Про це вона розповіла на прес-конференції ІА «МІСТ-ДНІПРО».

Олена Кривенко зазначила, що участь у забігах безкоштовна, але кожен учасник може зробити благодійний внесок для придбання нового апарату УЗД для обласного центру матері і дитини.

«Приурочена до дня міста гонка «RUN for LIFE» надасть кожному бажаючому відмінну можливість не тільки із задоволенням та драйвом провести святковий час, але і одночасно зробити добру справу для Дніпропетровська і його найменших жителів, які зараз потребують нашої допомоги.

Благодійний забіг «RUN for LIFE», маршрут якого пройде від Фестивального причалу до Цирку, включить в себе три дистанції: 2 км і 5 км для дорослих, 500 метрів для дітей. Для того, що б взяти участь, потрібно зареєструватися на сайті www.runforlife.com.ua до 10 вересня включно, або ж безпосередньо на місці проведення заходу (Фестивальний причал) у суботу, 12 вересня з 10:00 до 11:00.

Забіг стартує в 11:00. На зібрані кошти придбають новий апарат УЗД для Дніпропетровського обласного центру матері і дитини», — розповіла вона.

Олена Кривенко додала, що кожен учасник забігу, крім символічного сувеніра, отримає свій власний біговій номер, а переможців чекає урочисте вшанування на п’єдесталі пошани.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели