Система Orphus

Благодійний ярмарок вже скоро — приходьте

30 сярмарка-распродажа Благодійний ярмарок вже скоро - приходьтеерпня 2014 року, за ініціативи активістів групи «Твоє Підгородне», інформаційного порталу Подгородное. in. ua, міської ради м. Підгородного та Червоного Хреста —  відбудеться благодійний ярмарок-розпродаж, на якому відбудеться збір пожертвувань для військовослужбовців-захисників України. Усі зібрані кошти підуть на допомогу військовослужбовців.

Захід буде проходити біля Підгородненської міської ради, початок у 6:00.

Програмою передбачено:
Виставка-продаж особистих творів (хенд-мейд), наданих колективами та майстрами міста: кулінарних домашніх виробів, овочів та фруктів, переданих фермерськими підприємствами міста.

Особистих пожертв у вигляді: одягу, взуття, книжок, посуду, прикрас, бабусиного скарбу, картин, малюнків(дитячих), шкільного приладдя,і т.д.

Майстер-класи по декоративно-прикладному мистецтву для дітей та дорослих.

Надання послуг від професіоналів з фотографії, візажу, перукарських послуг. Також будуть запрошені представники засобів масової інформації:

Шановні добродії! Якщо ви підтримуєте нашу ідею та зможете на безкоштовній основі передати свої творчі роботи, надати послуги або провести майстер-клас, просимо Вас прийняти участь у організації та проведенні благодійної Ярмарки. Також, якщо ви маєте непотрібні Вам, але корисні речі, кошти за виручений продаж, яких ви можете віддати на благочинність, просимо Вас приєднатися до нас пройшовши реєстрацію.

Якщо ви бажаєте допомогти фінансово, ви можете зробити внесок, купуючи товари, представлені на благодійному Ярмарку-розпродажі.

Телефон для довідок: 0687471071

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели