Система Orphus

Біометричний паспорт — безкоштовне оформлення

Дж.: https://www.google.com.ua

З ініціативною пропозицією, що процедура оформлення біометричного паспорта повинна стати безкоштовною і яка має прискорити впровадження безвізового режиму серед українців до президента України Петра Порошенка звернувся Хоторнічанін Денис Дмитрович.

 

Автор даної  петиції зазначив, що «біометричний закордонний паспорт в рази спрощує процедуру виїзду громадян України в Європейські країни. В даний момент оформлення біометричного паспорта коштує від 557 грн, при звичайній процедурі оформлення, до 810 грн при прискореної. Я пропоную зробити процедуру оформлення біометричного паспорта безкоштовною для прискореного впровадження безвізового режиму серед громадян України».

Але для того щоб президент України Петро Порошенко розглянув відповідну петицію документ повинен набрати 25 тисяч підписів.

Нагадуємо, що безвізовий в’їзд поширюється на такі країни ЄС:

– Австрію, Бельгію, Грецію, Данію, Естонію, Іспанію, Італію, Латвію, Литву, Люксембург, Мальту, Нідерланди, Німеччину, Польщу, Португалію, Словаччину, Словенію, Угорщину, Фінляндію, Францію, Чехію та Швецію;

– держави-члени Європейського союзу, які не входять до Шенгенської зони: Болгарію, Кіпр, Румунію і Хорватію;

– держави, які не входять до ЄС, проте є учасниками Шенгенської угоди: Ісландію, Ліхтенштейн, Норвегію та Швейцарію.

Для того щоб відвідати країни Евросоюзу без візи необхідно мати біометричний паспорт. Крім того, перетнути кордон можна і з паспортом старого зразка з діючої мультивізою до країн Шенгенської зони, але ще необхідно врахувати і те що жоден з видів документів не дає переваги при перетині кордону.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *