Система Orphus

Біометричний контроль в гуртожитку ДНУ ім. О.Гончара

Дж.: https://www.056.ua

В гуртожитках Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара впроваджують систему контролю у зв’язку з новим законом «Про освіту», який передбачає цілодобовий доступ студентів до гуртожитку. Таку інформацію надав директор студентського містечка ДНУ ім.Олеся Гончара Євген Сніда.

Відповідно до його слів, для безпеки студентів, що проживають в гуртожитках, буде реалізований пілотний проект по впровадженню системи біометричного контролю за відбитком пальця.

Крім того, директор студентського містечка повідомив, що: «До кінця цього року в гуртожитку № 6 плануємо встановити обладнання, яке буде сканувати відбитки пальців. В середньому така система коштує близько 35 тисяч гривень. Ми знайшли фірму, яка на умовах соціально відповідального бізнесу готова допомогти реалізувати цей проект за ціною його собівартості. Система представляє собою сканер, який встановлюється на вхідних дверях і блок. За допомогою комп’ютера в систему можна заносити відбитки пальців жителів»,

У випадку якщо система буде ефективною її поступово встановлять на у всіх гуртожитках ДНУ, а потім, можливо, і в інших ВНЗ міста.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *