Система Orphus

Білосніжна посмішка – це не міф

 

Фото з відкритих джерел Білосніжна посмішка – це не міф

Фото з відкритих джерел

Сяюча усмішка, яку ми бачимо найчастіше в рекламах зубної пасти, — це не робота фотошопу та, як вам задається, не міф. Уявіть, але і ваша усмішка може сяяти, як в рекламі та Голлівудських зірок! 

Чай та кава нажаль псують білизну зубів не гірше нікотину. Для початку, аби розпочати методику по відбілюванню зубок, по можливості обмежте вживання цих напоїв. 

Кожний з нас користувався, а може і користується відбілюючи ми пастами, але з жовтизною зубів вона нажаль справитися не зможе, лиш зможе забрати невеликі плямки. 

Методика по відбілюванню прекрасних зубів за допомогою соди в домашніх умовах.

Для початку змішайте соду та зубну пасту. Чистість цією сумішшю зуби кілька днів. Після чищення зубів протирайте їх ватним тампончиком, змоченим перекис водню, чи прополощіть ротову порожнину.
Увага! Перекис водню не дуже комфортний до застосування засіб, він здатен викликати не дуже приємні відчуття печії і свербіння, а також ще й залишає осад на яснах. Проте ефект по відбілюванню зубів ним неймовірний.

Шкірка банану наш вірний друг.

Коли ви з’їли банан, не спішіть викидати шкірочку від нього. Внутрішньою стороною шкірки просто протріть зубки і при регулярному повторенні процедури, вони почнуть блищати. 

Але якщо так сталося, що ви не на 100% довіряєте народним засобам, а дуже хочете білосніжну посмішку, як у зірки, зверніться до стоматолога, у клініці,він вам виготовить капу зі спеціальним наповнювачем-гелем. Звичайно ж прийдеться потерпіти неприємні відчуття, але результатом ви залишитись дуже задоволені.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *