Система Orphus
біль у спині

Біль у спині, що робити?

біль у спині

Фото з відкритих джерел

Чи помічали ви раніше або казали вам ваші стурбовані родичі, як ви сидите за робочим столом, напевно більшість людей сидять скручено у позі «зю», і вони відчувають, що від такого сидіння з’являються болі у попереку, хребті, руках.

Але чомусь люди не прислуховуються до порад близьких чи лікарів, або ж своїх відчуттів, і продовжують так сидіти, таким чином у них і з’являються скривлення у спині. Так, і у паніці вони бігають по всім лікарням і масажистам, аби позбутися таких скривлень. На щастя ми потурбувалися, аби ви позбулися їх раз і назавжди.

Фахівці Японії, приблизно 10-ти років тому, зуміли розробити неймовірно просту техніку, котра сприяє поверненню скелету природного положення, також ця техніка допомагає змінити деякі обриси тіла: талія – тонша, спина – рівніша. Описана такої методики, книжка розійшлась неймовірно великим тиражем – приблизно 6 млн. екземплярів, проте опис техніки вкладався лише в кількох абзаців.
1. Для початку, візьміть рушник, скрутіть із нього міцний валик, котрого довжина — 40 см, а товщина – 8- 9 см. Міцною ниткою перев’яжіть цей валик, аби не розв’язався.

2. Сядьте на обов’язково тверду, горизонтальну поверхню( категорично не підходить ліжко, краще лежати або ж на масажному столі, або ж на підлозі) згорнутий валик.

3. Надзвичайно ретельно опускаймося на спину, валик притримуємо руками так, аби він лежав попереком рівно під пупком.

4. Потім розводимо ноги на ширину плечей і зводимо стопи разом, щоб великі пальці могли доторкнутися один до одного, причому п’яти повинні бути на відстані не менше 20 см.

5. Заводимо витягнуті за голову прямі руки, повернувши їх долонями донизу і з’єднавши між собою мізинцями. Звичайно поза дуже незручна, але якщо складно випрямити руки повністю, не сумуйте — це не страшно, нехай руки лежать як виходить. Найголовніше – стискання мізинців та великих пальців рук.

6. Лежати необхідно 5 хвилин, проте якщо вам болісно витримати 5 хв., починайте з хвилини, чи двох, поте щодня збільшуйте час «реласку на валику».

Якщо така процедура зроблена правильно як тут зазначено, то ви зможете відчути, як чарівним чином живіт «втягується» всередину вашого тіла, а скелет приймає природну форму.

Через місяць, вас не впізнають оточуючі.

Пам’ятайте! Після кожного сеансу вставати з рушника треба без різких рухів і дуже обережно.

Також дізнайтесь звідки з’являється радикуліт та його прояви

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели