Система Orphus
English Club - обучение английский

Англійська без перешкод

English Club - обучение английский6 червня у м.Підгородному за адресою Центральна, 39 «English Club» провів відкритий урок для батьків дітей, що навчаються у них. На відкритому уроці викладачі англійської мови Юлія Олегівна та Лілія Сергіївна відкрили новий погляд на свій предмет.

Виявилось, що вивчати іноземну мову дуже легко та цікаво. Завдяки ігровій формі діти швидко поглинають інформацію так само ,як і дорослі. Тому на відкритому уроці були ігрові моменти з англійською мовою.

Також батькам розповіли структури уроків, місію клубу та викладачів.English Club - обучение английский
За коментаріями батьків одразу зрозуміло, що невелика плата за навчання дає великий багаж знання їхнім дітям. Емоції батьків після уроку не можливо передати словами, бо він пройшов на високому рівні і зацікавив дорослих.
English Club - обучение английский«English Club» розробив свою методику навчання Round-up, яка складається із 6 книг. У складі методики 80% складає говоріння на англійській мові, відео та аудіо уроки. Клуб з цього літа почав нововведення, одним із яких є 100% літня практика англійської мови. Сенс у тому, що викладачі грають іноземців, які не знають нашої мови.
Якщо ж ви хочете приєднатися до дружньої групи клубу, то телефонуйте на номер: 0675737137.  Клуб із радістю прийме до себе нових учнів.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *