Система Orphus
Андрій Любка «Карбід»

Андрій Любка презентував у Дніпропетровську новий роман «Карбід»

Андрій Любка «Карбід» Ужгородський письменник в рамках туру на підтримку нової книги завітав у Дніпропетровськ, де говорив з читачами про свою творчість, подорож прифронтовими містами та плани на майбутнє.

Візит письменника у місто відбувся в рамках проекту «Мережа» від літературної корпорації «Meridian Czernowitz». Мета проекту – донести сучасну українську літературу до всіх куточків України, у тому числі (чи не найважливіше) – у прифронтові міста. Саме з прифронтових Слов’янська та Краматорська прибув Андрій до Дніпропетровська, поділившись з читачами історіями нечисленних місцевих патріотів, спраглих до української культури, та своїм баченням причин та наслідків конфлікту на Сході України.
Також письменник розповів про свій творчий шлях, ранні поетичні збірки, прозові твори та про книги, які він перекладав.

Андрій Любка «Карбід»Новий роман «Карбід» Андрія Любки – про закарпатських контрабандистів, що горять ідеєю збудувати тунель у Європу. Разом з тим, роман про людей – з їх мріями, негараздами, специфічним гумором та різноманітними життєвими шляхами. Художнє у романі переплітається з документальним, адже автор досліджував контрабандні схеми, які реально діють на теренах Закарпаття.
У рамках проекту «Мережа» від «Meridian Czernowitz» плануються тури й інших українських письменників по містам України. Відкрив «Мережу» в Дніпропетровську Сергій Жадан, завітавши 1 квітня з презентацією поетичної збірки «Життя Марії».

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели