Система Orphus

Актуальне питання — стан дніпровських маршруток

Дж:https://49000.com.ua

Тема дніпровських маршруток була і залишається надзвичайно актуальною для всіх жителів м.Дніпра, оскільки то кількість маршруток  намагаються різко скоротити, то підвищують ціни на проїзд. І все це відбувається при тому, самі пасажири не розуміють, за що вони повинні платити, адже якість перевезень залишає бажати кращого. Особливо часто стали звертати на це увагу після початку масових перевірок маршрутів Інспекцією з благоустрою спільно з патрульними і департаментом транспорту.

Як заявляли в міській раді, з гіршими з перевізників будуть розривати договір. В свою чергу, активні мешканці м.Дніпра почали самостійно фіксувати численні порушення водіїв і поганий стан самих автобусів.

Окремо жителі міста відзначають жахливий стан маршруток. Буквально вже вчора — 20 червня, на своїй сторінці в Instagram журналіст Євген Малафєєв, який опублікував фото в одній із дніпровських маршруток. Також, є фото, як від крісла відпало сидіння, яке пасажиру довелося ставити на місце самостійно.

Дана історія, на жаль, знайома багатьом дніпрянам. Однак така ситуація показова — вона демонструє реальний стан маршруток та якості послуг, за які з жителів міста вимагають все більше і більше грошей.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *