Система Orphus

Активісти беруть під контроль дорожні питання м.Підгородного

Усе, що пов’язано з дорожніми питання, завше турбувало громадськість та викликали й викликають досі, гарячу реакцію з її боку. Бо це й не дивно. С плином часу змінюється багато чого, крім дорожньо-транспортної сфери. Майже всі ті проблеми, що турбували раніше українську спільноту, й на сьогоднішній момент не стали менш актуальними. Змін зазнав лише один аспект, який стосується громади та її світовідчуття. Активісти все більше намагається впливати на стан дорожньо-траспортних питань, роботу ДАЇ, тепер ось Національної поліції, не дивлячись на яскравий супротив зі сторони державних органів дорожньої інфраструктури.

Прикладом, діяльності активістів у сфері контролю роботи дорожнього управління – є Інформаційний центр дорожнього контролю України. Даний центр був створений 3 роки тому.

Чим займається Інформаційний центр?

Загалом, діяльність центру поділяється на фіксацію правопорушного випадку, юридичну консультацію по питанням дорожнього контролю та захисту власних прав для усіх бажаючих та звернення до державних правоохоронних органів задля доведення незаконності виписаних постанов поліціантів та інше.

Тобто, це виглядає так: якщо, наприклад, у громадянина виникла конфліктна ситуація з поліцією, її незаконно зупинили та висувають недійсні звинувачення, — вона сміливо може звертатися за номером телефону центру, описувати ситуацію, у якій опинився громадянин, — тоді до нього обов’язково приїдуть активісти від центру аби допомогти розібратися у конфлікті.

Де функціонує центр?

Найактивніша діяльність центру розгорнулася у Києві, де склад активістів налічує більше 100 чоловік. Дніпро також посідає значне місце у продовженні справи контролю за виконанням законодавства України стосовно дорожньо-транспортної сфери – у місті ми маємо до 50 чоловік активної сили.

Наразі, на шляху до приєднання до подобної діяльності відстоювання власних прав, знаходиться й м. Підгородне, у якому проживає знедавна представник Інформаційного центру дорожнього контролю України Олег Філіпенко.

У розмові з нашими журналістами Олег розповів, що подібний контроль за роботою державних служб, будь то свавілля зі сміттєвими звалищами, аварійний стан доріг чи незаконна діяльність поліції, — усе це присутнє й в Підгородному, та ще й як активно. Тому, є бажання зібрати команду активістів-місцян, яким небайдуже життя міста та, які готові відстоювати свої та інших громадян права стосовно законної роботи державних дорожніх служб.

У Дніпрі вдалося досягти того, що 80-90% постанов поліціантів, що оскаржуються у суді активістами, — завершуються виграшем для потерпілого, ділиться Олег Філіпенко.

Наразі, усі охочі приєднатися до Інформаційного центру, який буде займатися дорожніми питаннями м.Підгородного, можуть звертатися за тел. 0676345556, 0668294802 Олег Філіпенко, чи писати на email — Pidgorodne_DK@i.ua.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *