Система Orphus
зізнання Дадаєва у вбивстві Нємцова

Адвокат підтвердив зізнання Дадаєва у вбивстві Нємцова

зізнання Дадаєва у вбивстві Нємцова

фото з відкритих джерел

Раніше Дадаєв затверджував, що тільки с примусу він дав свідчення у справі Нємцова. PИA Новости передає, що адвокат Заура Дадаєва(обвинуваченого у вбивстві Бориса Нємцова)підтвердив свідчення свого підзахисного.

Адвокат Іван Герасимов заявив, що оголошуючи постанову, суддя вказала, що він визнав провину, але вона була не голослівна.Як повідомлялось раніше, Дадаєв і двоє інших заперечували свою провину у вбивстві Нємцова.

Вбивство Нємцова прокоментував колишній кілер. Увечері, 27 лютого був вбитий Борис Нємцов на Великому Московецькому мосту в близькості від Кремля. Було заарештовано п’ятеро людей у підозрі вбивстві Нємцова.

Ймовірним вбивцею,за даними слідства, є Заур Дадаєв — колишній заступник командира чеченського батальйону МВС»Північ». Представники слідства заявили, що він зізнався у скоєнні вбивства, але правозахисникам він повідомив, що не вбивав опозиціонера.

Зі слів Дадаєва відомо, що його змусили дати свідчення з зізнанням у вбивстві, а натомість звільнять його товарища Руслана Юсупова. Також, він поскаржився на жорстоке поводження після затримання.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели