Система Orphus

А чи любите ви рибалку, підгороднями?

10 липня в Україні святкувався День рибака. Тож, редакція вирішила зробити невеликий огляд щодо річних жителів та їхнього розмаїття.

У Підгородному рибальство досить активно й давно практикується. Не дивлячись на недосконалий стан річки, мешканцям все ж вдається вловити відносно велику кількість риби. Найпопулярнішою здобиччю стали окунь та карась. Вони трапляються найчастіше.

Раніше Кільчень славилася багатством щуки, але наразі вона трапляється вкрай рідко.

Збереженням та поповненням «річкових мешканців» віднедавна займаються активісти Підгороднянської районної організації мисливців та рибалок, які 24 та 26 березня провели акцію із поповнення мальком риби річки Кільчень. Активісти запустили до водойми 3600 мальків товстолоба, 4000 коропа та 1500 карася. Акція проходила в районі вулиць ім. Ульянова та Низової.

На заході присутніми були представники виконавчого комітету на чолі з Васюком В. І., депутати Підгороднянської міської ради, Дніпропетровського району, а також представники громадських організацій.

Слід призупинити зараз бракон`єство та створити усі умови для того, аби риба росла та розмножувалася. Колективи-організатори взяли на себе контроль над несанкційований виловом риби.

Активісти сподіваються на розуміння з боку місцевих жителів, адже робота здійснена на благо усіх і вже за кілька років ріка буятиме різноманіттям риби.

Сподіваємося, що життя річки Кільчень та її мешканців скоро віднайде нове дихання, та буде ще довго радувати жителів міста чистою водою, а рибалок багатим уловом.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *