Система Orphus
подорожание проезда в Подгородном

7 гривень за проїзд у Підгородному — це ще не межа

подорожание проезда в Подгородном

Фото: Елена Биндич

Декілька місяців тому Підгородне сколихнуло подорожчання плати за проїзд у громадському транспорті: сума становила 7 гривень. Але тоді масштабного галасу не відбулося, бо жителі розуміли причину підняття проїзду. При тому, що дане подорожчання мало було відбутися ще у кінці літа 2014 року, але через невдоволення людей цього не сталося. 

На сьогоднішній день, редакція отримала повідомлення від одного з мешканців Підгородного такого змісту:

«Скільки може дорожчати проїзд?!!! Чому міські маршрути в рази більші за кілометражем дешевшають, а подгороднянские дорожчають?! В маршрутці знову объява з 8 травня подорожчає проїзд. Київ обурюється проїзду 4 грн, а ми платимо по 7 й мовчимо

А й справді чому так виходить? По Дніпропетровську вже як декілька тижнів оголосили про пониження плати за проїзд у маршрутках, чому ж дана заява не розповсюджується на Підгородне?

У подальшому наші журналісти зв’яжуться з керівниками автотранспортних підприємств, задля отримання детальніших коментарів щодо цієї ситуації.

Новини від партнерів

  1. Евгений

    Ну вот мы и имеем проезд в 9 грн. как сообщили мне в Обл. держ. администрации основанием для поднятия тарифов можно считать только то что кабмин больше не регулирует цены на проезд. Я также как и они считаю не обоснованной такую цену. Все кто придерживается такого мнения звоним и банально жалуемся 0-800-505-600 гарячая линия Обл. держ. администрации.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *