Система Orphus

3 чудові способи застосування куркуми

Проводилося безліч досліджень, які підтвердили властивості куркуми як цілющої приправи! Беззаперечним доказом того, що куркума корисна для вашого здоров’я є її потужний лікувальний потенціал. Як тільки ви його розкриєте для себе, то одразу ж включите дану приправу у свій раціон харчування!

Куркумін і куркуміноїди. Куркумін (інша назва – Діферулоілметан) є однією із складових куркуми. Інші два куркуміноїди — десметоксікуркумін та біс-десметоксікуркумін. Також вченими виявлено ще декілька сполук, які входять в ефірну олію даної спеції. Однією із основних проблем, пов’язаних із куркумою є недостатня біодоступність куркуміна. Проведені дослідження показали надто низькі концентрації куркуміна в плазмі крові, периферичних тканинах та сечі незалежно від обсягів дозування.

В чому ж полягає біодоступність? Ключовим моментом виступає рівень поглинання організмом речовини. Це залежить від способу вживання та приготування.

На сьогоднішній день, існує декілька способів збільшити корисну дію куркуми!

  1. Куркума і чорний перець – гарний дует.

Науковими дослідженнями доведено, що чорний перець виступає в ролі сильного підсилювача куркуми. Чорний перець володіє наступними перевагами:

— позбавляє запаморочення;

— зменшує когнітивні розлади та покращує пам’ять;

— зменшує ризик серцево-судинних захворювань, печінки та раку;

— знімає закладеність носа, синусити та астму;

— попереджує хворобу Альцгеймера.

Яким же чином чорний перець підвищує біодоступність куркуми?

Лікар та професійний доповідач з питань охорони здоров’я Майкл Грегер повідомив, що чорний перець є потужним інгібітором метаболізму лікарських засобів . Печінка людини очищується від чужорідних речовин, роблячи їх водорозчинними, щоб легше вивести з організму, однак  дана молекукула чорного перцю створює перешкоди для цього процесу.

Дж.: http://snianna.ru

Скільки  потрібно чорного перцю? Зовсім трохи. Суміш куркуми з перцем створює біодоступність у 2000%. Лише незначна кількість чорного перцю (1/20 чайної ложки) може суттєво підвищити її рівень. Крім того, відомо, що не одна  куркума входить до складу порошку каррі, а і  чорний перець

  1. Додавання здорового жиру до куркуми.

Для того, щоб організм отримував користь необхідно куркуму поєднувати із жиром, оскільки вона є жиророзчинною та повністю всмоктується в організм людини. Зі слів лікаря Джозефа Меркола, випливає що  якщо куркумін не розчиняється як слід, то він не потрапляє в кишечник в достатній кількості, де живе значна частина імунної системи. Для того, щоб підтримувати оптимальне здоров’я, необюхідно зробити здоровим кишечник, бо в ньому зосереджено 80% імунної системи.

Дж.: http://snianna.ru

Біологічна ефективність куркуміна може збільшитись в 7-8 разів завдяки натуральним оліям, що є в корені та порошку куркуми. Якщо їсти куркуму з жирами, тоді куркумін безпосередньо потрапляє через лімфатичну систему в кров, а частково в обхід печінки.

  1. Дія високої температури для підвищення біодоступності куркуми.  

Лікар Сукумар пояснює, що  куркумін є потужним інгредієнтом куркуми, але нелегко засвоюється організмом без сторонньої допомоги, незважаючи навіть на свою силу. Тут на допомогу приходять соте і трохи теплого масла.

Щоб отримати максимальну вигоду від вживання куркуми як ліків необхідно: 

  • змішувати її зі свіжозмеленим чорним перцем;
  • підвищувати корисні властивості та поглинання, комбінуючи куркуму із такими жирами як топлене масло, кокосова та оливкова олії;
  • активати куркуму завдяки дії тепла.

Дж.: http://snianna.ru

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *