Система Orphus

10 правил дорожнього руху в погану погоду від ДАЇ

Фото з відкритих джерел 10 правил дорожнього руху в погану погоду від ДАЇ

Фото з відкритих джерел

Незабаром до нашої країни прийдуть сильні морози та погіршиться погода, у зв’язку з чим ГАЇ вирішили нагадати водіям 10 основних правил дорожнього руху для безпечної їзди в погану погоду.

Перш за все потрібно дотримуватись швидкісного режиму, безпечну дистанцію та правила маневрування , рухатись з ввімкненим ближнім світлом фар або противотуманними ліхтарями, а також не забувати користуватись пасками безпеки.

Крім цього є ще 10 основних правил:

  1. Будьте завжди обережні в перші години дощу. На проїжджій частині зазвичай пил та пісок, які намокнувши перетворюються на бруд. Тому потрібно плавно знизити швидкість та утриматися від різких маневрів і гальмувань .
  2. Якщо вам потрібно зупинитись, починайте гальмувати плавно та раніше. Такі дії дзволять водію, який їде позаду вас , побачити, що ви хочете зупинитись та скинути швидкість.
  3. Намагайтесь уникали великих калюж. Пам’ятайте, що там можуть бути відчинені люки , каміння.
  4. Під час дощу потрібно пересуватись з ввімкненими фарами, але пам’ятайте, що дальнє світло для таких цілей не підійде, тому що воно буде відбиватися від крапель дощу та сліпити вас.
  5. Якщо дощ занадто сильний, зупиніться та перечекайте ливень. Не забувайте ввімкнути аварійку.
  6. Під час дощу краще триматися подалі від автобусів та вантажівок, тому з-під їхніх колес летить багато бруду, який може повністю залишити вас без видимості.
  7. Будьте дуже обережні, потому що пішоходи, зазвичай, забувають про безпеку і переходять дорогу в несподіваних місцях.
  8. Ввечері під час дощу для підвищення безпеки водіям на пішоходам радять виділяти себе на дорозі. Водії повинні ввімкнути на автомобілях габарійку, ближнє світло, а пішоходи – використовувати світлий одяг та світло-відбивні елементи, для того щоб водії могли їх бачити.
  9. Вночі на мокрій дорозі відбивається світло фар, тому водіям дуже складно помітити людину на дорозі. Пішоходам потрібно враховувати цю особливість і не виходити несподівано на дорогу.
  10. Під час туману відстань до об’єкта здається в декілька разів більше , ніж це є насправді. Тому при потраплянні в полосу туману необхідно максимально знизити  швидкість.

Пам’ятайте ці правила та будьте завжди обережні на дорозі! Щасливої дороги.

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели