Система Orphus
реклама в маршрутках Днепропетровск

Їздити в маршрутках та розвиватися культурно — скоро це стане можливим

фото з сайту 34.ua

У Дніпропетровську в маршрутках, вагонах метро і трамваях незабаром замість реклами з’являться плакати з віршами українських поетів. Про це під час прес-конференції в медіа-центрі «ДНЕПР ПОСТ» повідомив голова Дніпропетровської обласної молодіжної ради Сергій Кривогуз.

«Ця ідея з’явилася після проведеного нами проекту «розмовляй українською 24 години». Надалі ми плануємо провести голосування — вірші яких поетів ще хотіли б мешканці Дніпропетровська читати в транспорті — українських чи зарубіжних. Звичайно ж, хотілося б вийти на молодих поетів нашого регіону і теж розміщувати їх твори в маршрутках. Ми вибрали поки кілька авторів — Василь Симоненко, Іван Котляревський, Ліна Костенко, Тарас Шевченко, Володимир Сосюра, Леся Українка, Борис Грінченко», — зазначив Сергій Кривогуз.

Також він додав, що вибирали найбільш популярні маршрути, які їздять у віддалені куточки міста — житлові масиви Тополя, Парус, Комунар, Придніпровськ, — щоб охопити якомога більшу кількість читачів і залучити якомога більшу кількість людей до даної акції. 146, 87, 40, 126, 134 і т. д.

Як зазначила координатор проекту Дарія Хом’як, всього задіяно близько 25 маршрутів, а також вся лінія метрополітену та найпопулярніші трамвайні маршрути № 1, 5, 7 і 11. В маршрутках та метро, вірші з’являться з понеділка, 13 квітня, а в електротранспорті з 4 травня.

Цікаво, як би сприйняли таку акцію у Підгородному?

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *